Utekajúca hračka MINIWILLI

75 recenzií zákazníkov Veľký záujem!

Rýchla a srandovná hračka pre vašich domácich miláčikov, s ktorou sa môžu hrať.

24,99 19,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v stredu, 4.11.!
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 19,99€/kus 2x 15,99€/kus 3x 13,99€/kus
Momentálne si 7 ľudí tento výrobok prezerá!

Doručovanie tovaru vzhľadom na danú situáciu prebieha bez obmedzení.
Nakupovanie online je v súčasnosti najbezpečnejším spôsobom nakupovania. Zostaňte zdraví - nakupujte online!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

Rýchla doprava zadarmo

Platba aj pri prevzatí

Popis:

K dispozícii má infračervené snímanie, keď sa k nej dieťa priblíži, začne utekať. Deti, mačky a psy sa môžu zabaviť aj vtedy, keď sú samy. 【Materiál】 – Vyrobené z vysoko kvalitného ekologického plastu, ktorý je bezpečný a netoxický, ekologický plast + elektronické komponenty, BPA a bez olova, roztomilé a milé 【Najlepší darček pre deti & domácich miláčikov】 – Infračervené snímanie a rýchly útek, keď ruka prenikne do oblasti snímania, hračka začne utekať preč, blikoce pritom a vydáva zvuky. Hračka má zabudované vysokorýchlostné univerzálne koliesko, ktoré sa pri rýchlom náraze do prekážky náhodne otočí alebo ustúpiMagické ovládanie】 – Keď narazíte na túto roztomilú hračku, tá začne rýchlo blikať a vydáva zvuky. Keď indukčná hračka prejde do režimu spánku, klepnutím na ňu ju znova prebudíte

Špecifikácie:

Materiál: plast Farba: žltá Veľkosť: cca 7,5 x 5 cm Napájanie: 3 x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia) Určené pre deti vo veku: 4 až 6 rokov

Balenie obsahuje:

1ks x indukčná hračka

Poznámka: 1. Kvôli odlišnostiam svetelných podmienok a rôznych typov obrazoviek sa farba hračky môže mierne líšiť od vystavených obrázkov. 2. Prosím, berte na vedomie, že môžu existovať mierne rozdiely v rozpätí od 0,5 do 2 cm kvôli manuálnemu meraniu.

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

Recenzie: 3
Melánia
24.10.2020
Dizajnovo krásny produkt, kvalitné balenie, odporúčam tento produkt a tohto predajcu. Naše dieťa hračka úplne nadchla.
Juraj
03.10.2020
Dokonalé, mačky sa s týmto malým huncútom parádne vyšantia
Marek
18.10.2020
Skvelá zábavka, kúpil som ju pre nášho psa a pri tejto hračke úplne šalie! Veľmi rýchle doručenie
Recenzie