Unisex vesta s vyhrievaním FLAMEVEST

79 recenzií zákazníkov Veľký záujem!

FLAMEVEST je SOFTSHELLOVÁ VESTA so štyrmi vyhrievanými zónami a ohrievačom krku, ktoré účinne prenášajú teplo po celom tele.
Farba: čierna

Pred nákupom si starostlivo skontrolujte tabuľku veľkostí!

38,99 29,99

Objednajte dnes a tovar máte doma vo štvrtok, 5.11.!
Zrušiť výber
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 29,99€/kus 2x 23,99€/kus 3x 20,99€/kus
Produkt 1
1119781

Veľkosť:
M
L
XL
4XL
Produkt 2
1119781

Veľkosť:
M
L
XL
4XL
Produkt 3
1119781

Veľkosť:
M
L
XL
4XL
Momentálne si 13 ľudí tento výrobok prezerá!

Doručovanie tovaru vzhľadom na danú situáciu prebieha bez obmedzení.
Nakupovanie online je v súčasnosti najbezpečnejším spôsobom nakupovania. Zostaňte zdraví - nakupujte online!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

Rýchla doprava zadarmo

Platba aj pri prevzatí

ZAHREJTE SA KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK!

Predstavujeme Vám UNISEX VESTU S VYHRIEVANÍM, inovatívny produkt, ktorý vás zahreje v chladnom období.

 ZAHREJE VÁS ZA 3 SEKUNDY!

FLAMEVEST je SOFTSHELLOVÁ VESTA so štyrmi vyhrievanými zónami a ohrievačom krku, ktoré účinne prenášajú teplo po celom tele. Má LED ovládač na jedno stlačenie, ktorým je možné nastaviť teplotu na jednu z troch dostupných úrovní tepla. Má zosilnenú bavlnenú vrstvu, ktorá udržuje teplo po celý deň.

VLASTNOSTI

  • Štýl: 5 zahrievacích blokov, ktoré vyhovejú vašim požiadavkám na teplo
  • Ľahká a umývateľná vesta s vyhrievaním: Materiál je pohodlný a šetrný k pokožke. Je vhodná na nosenie aj pod hrubým zimným kabátom. V chladnej zime udržujte svoje telo v teple a odolávajte chladu. Perie sa v rukách!

  • Využitie v rôznych situáciách: Ak ste administratívny pracovník, táto vyhrievaná vesta sa dá nosiť pod sakom, je teplá a nevidno ju. Ak ste nadšencom zimných športov ako horolezectvo, lyžovanie alebo rybárčenie, potom práve vy potrebujete vyhrievanú vestu najviac. Ochráni vás pred chladom v zime.

  • Vyhrievaná bunda z vysoko kvalitného materiálu: Táto praktická vesta je vyrobená z ľahkej bavlny s tvarovou pamäťou a lycry, stará sa o mäkké a pohodlné nosenie. Vstavaná 3-dielna tepelná terapeutická podložka sa rýchlo nahreje, podporuje cirkuláciu krvi a zmierňuje nepohodlie svalov, ramien a chrbta.

AKO FUNKCIU AKTIVOVAŤ:

POZNÁMKA

  • Pred použitím si pozorne prečítajte používateľskú príručku a ak takýto produkt používate po prvý raz, vyskúšajte ho viackrát, aby ste si zvykli na zaobchádzanie s ním.
  • V dôsledku rôznych nastavení rozlíšenia monitora, svetla, efektu alebo mnohých ďalších faktorov sa farba produktu, ktorá sa zobrazuje na vašom monitore, môže líšiť od pôvodnej farby produktu, ktorý ste dostali.
  • Výrobok sa perie výlučne iba v rukách, bez použitia odstredivky!
  • Dodáva sa s USB káblom (adaptér nie je súčasťou balenia).
  • Vesta nemá kapucňu

Pre optimálne využitie vložte USB kábel do sieťového adaptéra (5V 2A, nie je súčasťou dodávky)

POZNÁMKA: náš model má ohrievače iba vzadu, ale vďaka špeciálnemu vyhrievaciemu materiálu vo vnútri účinne zahrieva celé telo

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

Recenzie: 3
Boris
13.10.2020
Kúpil som to ako darček pre člena rodiny a páčilo sa mu to. Ohrievanie majú len v obývačke, takže nosenie tejto vesty im umožňuje chodiť po dome bez problému. Pokyny sú jasné a sú umiestnené na vnútornej strane vesty. Prenosná nabíjačka nie je súčasťou balenia. Kúpil by som si ju zas, odporúčam
Anna L.
11.10.2020
To je teplúčko! Vozím deti z dediny do školy v meste, v zime teda poriadne prituhuje. Trasiem sa od zimy, najmä pri otváraní/zatváraní dverí a kým sa auto zahreje, ale tento kus oblečenia všetko zmenil. Je to vesta, takže je fajn dať si rukavice, keď vonku mrzne. Okrem toho 10/10, vrelo odporúčam!!
Marián
11.09.2020
Táto vesta má na bokoch rozširovacie zipsy, vďaka ktorým sa pohodlne prispôsobí mnohým postavám rôznych veľkostí. funguje to výborne. Moja žene je vždy zima, táto vesta sa pre ňu stala vernou kamarátkou, úplne ju zbožňuje. Ak budem potrebovať ďalšiu takúto vestu, toto je tá, ktorú kúpim. Za túto vestu sa oplatí trocha priplatiť.
Recenzie